Kariéra

files/.tmb/spolupráce.jpg

Obchodně-technický zástupce

Máte ambice se prosadit na trhu povrchových úprav staveb?
Společnost Meffert ČR, která je již 25 let distributorem německé stavební chemie značek Düfa a Profitec  hledá do svého týmu trhem protřelého nebo pro práci zapáleného Obchodně-technického zástupce pro všechny regiony České republiky.

O jakou práci jde?
Vaši každodenní hrou bude chytře zvítězit nad konkurencí a získat si plnou důvěru klienta ve Vás , tak i produkty a servis, který budete nabízet. Samozřejmostí je nového klienta nezklamat! I s tímto Vám pomůže náš sortiment a tým stejně zaměřených lidí.
Vysokým cílům tzn. vysokým zaplaceným obratům, se meze nekladou a s tím je spojena vysoká motivující mzda.

Zaujalo Vás to?
Počítejte s tím, že mnoho času strávíte za volantem služebního vozu a komunikací se zákazníkem hledáním té nejlepší společné cesty pro obě strany. Nezapomeňte také na to, že zákazník nečeká a s tím bude spojena Vaše časová flexibilita.

Stále Vás to zajímá? Věříte si na tuto pozici? Jste přesvědčení o svých výsledcích?
V tom případě budeme rádi, pokud se stanete našim novým obchodně-technickým zástupcem a budete úspěšně reprezentovat třetího největšího výrobce barev a laků v Německu.

Ten nejproduktivnější kandidát bude vybrán na základě pohovorů a začít můžete právě tím, že pošlete svůj životopis na info@meffert.cz

Pracovník do skladu

Jste plni sil a energie na přípravu barev pro zákazníky?
Firma Meffert ČR, distributor německých barev düfa a Profitec hledá do svého týmu v Benátkách nad Jizerou výkonného parťáka na pozici: skladník.

Náplň práce: bezchybný příjem a výdej zboží pro naše zákazníky a to vše s příjemným vystupováním.

Požadavky: fyzická odolnost, základní znalost na PC a ochota převzít odpovědnost za odvedenou práci. Řidičský průkaz na VZV podmínkou.
Za dobře odvedenou práci Vám nabízíme dobrou mzdu, kterou vyplácíme již 25 let pravidelně ve stejný den každý měsíc.

Cítíte se na tuto pozici? Neváhejte nám poslat svůj životopis na email: info@meffert.cz.